Bioenergoterapia

Bioenergoterapia

Istoty żywe (i nie tylko) posiadają tzw. biopole (aurę) w związku z tym istnieje określony wpływ biopola jednaj istoty na biopole istoty innej, czyli można wysnuć z tego wniosek, że miedzy innymi dzięki temu, istnieje wpływ jednej istoty na drugą.

Zależność te wykorzystujemy w pracy bioenergoterapii. Oczywiście jest to ogólne podejście do zagadnienia, ale dzięki temu uproszczonemu schematowi, łatwiej jest zrozumieć, na czym te zabiegi polegają. Dzięki temu, że istnieje biopole w jego obrazie widoczne są różnego typu zaburzenia organizmu( dawne i aktualne), z łatwością można zauważyć i zlokalizować wiele „śladów”, które prowadzą do określenia: z jakimi problemami nie radzi sobie obserwowany przez bioenergoterapeutę organizm.

Jak w większości metod, tak i w bioenergoterapii występuje wiele różnych technik, zależności, ale to są już szczegóły o których nie chcę pisać. Jeśli ktoś z Państwa będzie tym zainteresowany, proszę o kontakt, a z przyjemnością umieszczę te informacje na stronie.

Czyli, tak jak napisałem, wstępną lokalizację i ewentualne działanie wykonuję metodami bioenergoterapeutycznymi, a później, jeśli istnieje taka potrzeba, pracuję na „ciele fizycznym”, stosując techniki manualne, o których dalej.

Zamów konsultację już dziś!