Access Consciousness

Access Consciousness

Access to zupełnie coś innego niż to czego dotąd próbowałes.

To program transformacji energii, który łączy wytrawną mądrość, starożytną wiedzę i channeling energii z niezwykle współczesnymi narzędziami motywacyjnymi.

To zestaw dynamicznych technik i procesów, stworzonych po to aby dać ci siłę do wykreowania takiego życia, jakiego naprawdę pragniesz.

Access Consciousness™ stawia sobie za cel stworzenie świata pełnego świadomości i jedności.

Świadomość otwiera się na wszystko, ale nie ocenia niczego. Pragniemy abyście znaleźli się w sytuacji, w której dzięki Access Consciousness™ osiągniecie pełnię poznania rzeczywistości bez potrzeby jej oceniania. Wyzbywając się oceny świata zyskujecie możliwość spojrzenia na rzeczywistość taką, jaka jest - nie taką jaka chcielibyście aby była, ani taką, jaką powinna być – wyłącznie taką, jaka jest.

Idea Access Consciousness™ polega na zbudowaniu świadomego życia , które będzie wolne od osądów oraz otwarciu się na pełny wymiar tolerancji. Ludzie, jako istoty o nieograniczonym potencjale, są w stanie osiągnąć pełnię świadomości mimo, że wielu z nas nadal nie dostrzega w sobie tych możliwości.

Świadomość to umiejętność przeżycia każdej chwili bez potrzeby oceniania siebie bądź innych osób. To także zdolność do bycia otwartym na to, co dostajemy bez odtrącania czegokolwiek. To tworzenie świata, jakiego pragniemy – wspanialszego niż dotychczas i bogatszego niż możecie sobie wyobrazić. Czy jesteście gotowi wreszcie zatroszczyć się o siebie? Czy jesteście gotowi odblokować się na wszystko to, co dotąd uznawaliście za nieosiągalne I niemożliwe? Czego potrzeba abyście zdali sobie sprawę, że stanowicie fundamentalny element potencjału naszego świata?

W rzeczywistości to wy w największym stopniu decydujecie o losie tej planety.

Świadomość to najdoskonalsze źródło możliwych zmian.

*cyt ze strony Access Consciousness

Zamów konsultację już dziś!